Produkt - EasyFootings

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018'
Jedna z trzech najbardziej innowacyjnych firm na świecie
w branży materiałów budowlanych - 2020'
(Design protected - Patent applied)
Przejdź do treści
Skonfiguruj swój fundament

kom. 507 088 161
KONFIGURATOR systemu EasyFootings®
Skonfiguruj swoje zapotrzebowanie ilościowo asortymentowe i skieruj zapytanie do nas... otrzymasz odpowiedź z ofertą.
  NAJNIŻSZE CENY PRODUCENTA (ceny na zapytanie po określeniu ilości i typu)
Ponieważ wszystkie produkty są dostarczane bezpośrednio od producenta, otrzymasz najlepsze produkty w najlepszych cenach. Otrzymasz gamę produktów premium w najniższej cenie.

Pamiętaj o OBCIĄŻENIACH EASYFOOTINGS® ze względu na nośność gruntów:
Muły/gliny (CH–grunty bardzo spoiste;  CL–grunty średnio spoiste i spoiste zwięzłe; MH i ML–grunty mało spoiste)  
Minimum 75 kN/m2 -7,5ton/m2
Piaski/żwiry (SW–Czysty piasek odsiany; SP–piasek źle odsiany; SM–Piasek z mułem; SC–Piasek z gliną; GM–Żwir z mułem; GC–Żwir z gliną)  
Minimum 100 kN/m2 -10ton/m2
Zastosowanie do:  pojedynczych konstrukcji, słupów, masztów, kontenerów, hal, magazynów, ogólnego zastosowania.
Ekonomiczne rozwiązanie do wspierania różnych obiektów budowlanych - duże momenty zginające


EasyFootings EF3/Tarasowy
EasyFootings EF3/T 120cm
0.00 zł
Dodaj
EasyFootings EF5
EasyFootings typ: EF120cm; EF150cm; EF200cm
Nośność: od 6~51 ton w zależności od gruntu i długosci mikropali
Wymiary modułu: 250X250 Wersje o grubości blach: 10; 15; 20mm
0.00 zł
Dodaj
EasyFootings EF8/O stosowany na stacjach przeładunkowych ORLENU w systemach asekuracyjnych
EasyFootings typ: EF8/O120cm; EF8/O150cm; EF8/O200cm. Dopuszczalne obciążenie ze względu na nośność gruntu i długość mikropali wacha się od: 12,5 do 41,9 ton. Znając warunki gruntowe i obciażenie na stopę konfigurujemy odpowiedniu moduł.
0.00 zł
Dodaj
EasyFootings EF9/K stosowany w konstrukcjach wyciągów narciarskich
EasyFootings typ: EF9/120cm; EF9/150cm; EF9/200cm. Dopuszczalne obciążenie ze względu na nośność gruntu i długość mikropali wacha się od: 13,1 do 41,1 ton. Znając warunki gruntowe i obciażenie na stopę konfigurujemy odpowiedniu moduł.
0.00 zł
Dodaj
Hale
Hale w dowolnych wymiarach. Polecamy konstrukcję stalową hal pod poszycie z płyty warstwowej - profile zimnogięte, łatwy montaż !
Komplet śrub niezbędnych do montażu.
Projekt budowlany branży konstrukcyjnej z fundamentami EasyFootings.
Cena na zapytanie... po podaniu wymiarów hali.
0.00 zł
Dodaj
Stopa do posadawiania drewnianych słupów i masztów
0.00 zł
Dodaj
Stopy fundamentowe 1
Stopy EasyFootings pod słupy hali
0.00 zł
Dodaj
Wsporniki podłogowe
Umożliwiają montaż bardzo dużej liczby konfiguracji fundamentów, platform podłogowych do postawienia na nich ram konstrukcyjnych domów i wszelkich innych obiektów.
Adaptacja w terenie
Zakresy EasyFootings® można dostosować do każdego rodzaju terenu. Dzięki stosom mikropali można osiągnąć gęste i zwarte warstwy gleby niezależnie od rodzaju jej powierzchni. System został zaprojektowany na nierównych i stromych terenów, w pobliżu linii brzegowej lub na obszarach stawów i mokradeł - instalacja jest czysta i nieograniczona. Prosty i szybki montaż, bez wykopów, bez betonowego fundamentu zapewniającego optymalne zachowanie fauny i flory.
Wsporniki podłogowe Equlizer EF®
EasyFootings® produkuje szereg typów wspornikóww zależnosci od porzeb projektowych inwestycji, które umożliwiają montaż bardzo dużej liczby konfiguracji fundamentów, platform podłogowych do postawienia na nich ram konstrukcyjnych domu i wszelkich zadaszeń. Standardowe wsporniki są zwykle używane do ram podłogowych.  Wsporniki są dostarczane w celu dopasowania do różnych wysokości posadowienia nad poziomem gruntu, jak również do różnym kątem. Wsporniki konstrukcyjne EasyFootings® wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo. Grubości metalowych wsporników wynoszą od 3 mm do 10 mm. Wykonujemy wsporniki dedykowane do konkretnych projektów inwestycji w zależności od ich potrzeb obciążeniowych wynikających z przedłożonego projektu przez inwestora.
Dlaczego Equlizer EF® jest dla Ciebie
Equlizer EF® umożliwia zarówno elastyczność w projektowaniu, jak i oszczędność czasu na budowie. Po prostu wybierz rozmiar podłogi online, a my podamy Ci dokładne zestawienie elementów. Nasze przyjazne dla użytkownika trwałe elementy ocynkowane ogniowo, stalowe wsporniki pod belki stalowe lub drewniane oraz regulowane pomosty zapewniają, że nowy Equlizer EF® będzie prosty i szybki w montażu, a także zapewni długą żywotności pokładu przy braku konieczności jakiejkolwiek konserwacji. Po złożeniu zamówienia zestaw podkładowy dotrze na miejsce z instrukcją montażu z pełnym zestawem rysunków instalacyjnych, aby wyeliminować wszystkie problemy podczas montażu.  
Łatwy, szybki, niedrogi
Nasz zespół uwielbia budować. Tworzymy komponenty i systemy, aby budowanie było łatwiejsze i tańsze. Ponieważ jesteśmy pasjonatami budowania, naturalne jest dla nas, że tworzymy sami nasze produkty. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty i systemy i przyjmiemy z uwagą Twoją opinię. Wyniki naszej pracy można zobaczyć w naszym asortymencie, a poniżej przedstawiono kilka najnowszych innowacji. Zobacz standardowe połączenia wspornika na Equlizerze EF® . Udoskonaliliśmy nasze elementy systemu; głowice, podstawy i akcesoria do współpracy z naszym stalowym Systemem Fundamentowym EASYFOOTINGS®. Gama głowic pasuje do określonych układów nośnych i miejsc w konstrukcji podłogi, aby instalacja była jak najbardziej płynna i nie uciążliwa. Rezultatem jest system, który jest łatwy w montażu dla budowniczych i właścicieli budynków.
Wsporniki pod wiaty, tarasy, zadaszenia
ekonomiczne rozwiązanie do wspierania różnych obiektów budowlanych na różnej zadanej wysokości np. zadaszenia, tarasy, balkony
Kompletny system podłogowy
System EasyFootings® oferuje Equlizer EF® do podwyższonych podłóg jest jednym z naszych kolejnych produktów. System podłogowy jest pewną i solidną alternatywą dla fundamentu płytowego a także ekonomicznym rozwiązaniem do wspierania różnych obiektów budowlanych na różnej zadanej wysokości np. zadaszenia, tarasy, balkony, nadwieszone piętra.  Trzy komponenty, z których składa się nasz system podłogowy, został zaprojektowane tak, aby uczynić proces budowy łatwym. Rama podłogowa EasyFootings® powinna być wykonana z profili drewnianych lub stalowych, regulowane stalowe filary Equlizer EF® usztywniają podłogę i sprawiają, że tworzymy idealną platformę, na której można postawić ramę domu, co jest już dziecinnie proste. Nasz regulowany system podłogowy to łatwy w montażu, regulowany system podstawy dla wszystkich rozmiarów obiektów budowlanych instalowany na EasyFootings®. Regulowana podstawa umożliwia regulację oczekiwanego poziomu nad powierzchnią gruntu w zakresie do 10 cm.
Equlizer EF® - ŁATWE DO ZAINSTALOWANIA
Płytę do danego projektu budowlanego mocujemy na stalowych fundamentach EasyFootings®
przy pomocy Egulizera EF®

Korzyści z  EQULIZERA EF®
 • Oszczedność kosztów: equlizerowe głowice są zaprojektowane do łatwej instalacji.
 • Oszczędność czasu: zaoszczędź czas dzięki prostocie instalacji,  pomostów i ramy podłogowych bez potrzeby angażowania murarzy.
 • Łatwa regulacja: regulacja wysokości do osiągnięcia oczekiwanego poziomu wysokości położenia co do milimetra
 • Bezpieczeństwo: zaprojektowano je w taki sposób, żeby nie posiadały wystających elementów, które mogłyby Cię zranić podczas montażu i użytkowania.
 • Pewny punkt inspekcji: solidna gwintowana śruba ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej o podwyższonej twardości - prosta i łatwa do kontroli.
 • Elastyczność i wygoda w przystępnej cenie: gama głowic pasuje do standardowych rozmiarów naszych słupków, dając możliwość podparcia  do wysokości 5 m.
 • Ochrona: teraz masz możliwość wyboru słupków z wyższą ochroną powłok ocynkowanych ogniowo, co jest wymagane, w zależności od warunków na miejscu instalacji, takich jak obszary przybrzeżne.
 • Niepalny: może być stosowany w miejscach narażonych na pożar.
 • Eqalizery podnoszą budynek ponad ziemię, pozwalając podłodze być suchą i dobrze wentylowaną
 • Eqalizery są lekkie i łatwe do transportu w dowolne miejsce o słabym dostępie
 • Eqalizery oferują ekologiczne rozwiązanie eliminując beton w porównaniu do tradycyjnych fundamentów
 • Eqalizery pomagają zapobiegać powstawaniu mostków termicznych
 • Eqalizery można instalować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
 • Eqalizery są prefabrykowane, więc nie musisz tracić czasu
 • Eqalizery oferują zdefiniowaną strukturę kosztów dla Twojego rozwiązania fundamentowego

System fundamentów EasyFootings® - Regulowany system fundamentów mikropalowych - umożliwia regulację poziomu i wyrównanie poziomu całego budynku bez względu na ukształtowanie terenu działki. Wystarczy zaprojektować drewnianą ramę z drewna o szerokości 2 cali i przymocować ją do systemu podłogowego EasyFootings® i poziomować.  System ten separuje budynek od gruntowej wilgoci i zapobiega mostkom termicznym. EasFootings® wentyluje drewno, utrzymując suchą konstrukcję podłogi .
 
Element 1
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element 2
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element 3
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element 4
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element 5
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element 6
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element 7
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element 8
Element do podwalin
0.00 zł
Dodaj
Element wynoszacy w górę - profil 80x80x3
Element 11
0.00 zł
Dodaj
Ostroga do mikropali na trudne grunty
Ostroga do mikropali na trudne grunty
0.00 zł
Dodaj
Podstawa elementu wynoszącego
Element 9
0.00 zł
Dodaj
Akcesoria do deinstalacji z gruntu
Hydrauliczny podnośnik
do wyciągania mikropali z gruntu do powtórnego użycia: 5 ton; 10 ton; 15 ton
0.00 zł
Dodaj
Obejma zaciskowa
- mocowanie boczne na mikropale 42,4mm
0.00 zł
Dodaj
NAJNIŻSZE CENY

BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA
 
Ponieważ wszystkie produkty są dostarczane bezpośrednio od producenta, otrzymasz najlepsze produkty w najlepszych cenach. Otrzymasz gamę produktów premium w najniższej cenie.
ul. Kamieńska 11 b
72-420 Dziwnówek - PL
kom. 507 088 161
easyfootings@gmail.com
EASYFOOTINGS
Prawa autorskie EasyFootings®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings®
i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej pisemnej naszej zgody.
Godziny dostępności:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 -18.00
Skontaktuj się z nami,
po pomoc lub radę.
Dział sprzedaży:
kom. 507 088 161

Dział techniczny:
kom. 507 088161
Wróć do spisu treści