Montaż - Usługi - FAQ - EasyFootings

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce za 2018
Przejdź do treści

EASYFOOTINGS®
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dostawy i montażu.ZMIENILIŚMY SPOSÓB W JAKI BUDUJESZ na lekki, szybki, łatwy i w każdych warunkach pogodowych :)
Narzędzia zapewniające bezproblemowy montaż systemu EasyFootings®BOSCH MŁOT WYBURZENIOWY GSH 16-30 41J 1750W 30mm + NASADKA 3/4" 42mm
Niwelator optyczny Leica NA324
Statyw+ łata , młotek montażowy bezodrzutowy FACOM
Dalmierz LEICA DISTO X310,
poziomica kątowa,  
nasadka udarowa YOTO 42 mm

2. Skontaktuj się z naszymi ekspertami
Jeśli chcesz skontaktować się
z naszymi ekspertami w sprawie doradztwa w zakresie aplikacji itp. - przekaż nam wiadomość
na adres easyfootings@gmail.com

3. Najwyższej jakości EasyFootings®
Nasze produkty wykonane
z wysokiej jakości materiałów
w Polsce i objęte gwarancją
do 10 lat!

1. Łatwa metoda posadowienia
EasyFootings® jest szybką
i bez wysiłkową metodą fundamentowania dla wszystkich typów konstrukcji. Nasze EasyFootings® produkowane są
w Polsce i są idealne zarówno dla profesjonalistów jak i entuzjastów majsterkowania.
EasyFootings®: zredukują o 75 proc. ilość etatów w firmach budowlanych zajmujących się fundamentowaniem i o tyleż podniosą im wydajność.  

Innowacyjna koncepcja płyty betonowej wylewanej na EasyFootings®
Przy średnim czasie instalacji wynoszącym około 15 minut na jeden moduł, zastosowanie EasyFootings® zapewnia solidną podstawę do wylewania płyty betonowej. Efektem jest skrócenie czasu jej budowy. Skutecznie eliminując prace ziemne i wpływ reaktywnych problemów z gruntem podczas budowy. Płyta betonowa jest wylewana na naszych modułach co powoduje, że grunt nie dociska do płyty i nie występuje ryzyko wysadzenia jej podczas niskich temperatur zimą ani jej zawilgocenia wodami opadowymi. Nasz innowacyjny system EasyFootings® dla hybrydowych płyt betonowych swobodnie opierających się na naszych modułach służy posadawianiu domów i obiektów komercyjnych. Jest to ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych fundamentów betonowych. EasyFootings® zmniejsza ryzyko pękania betonu związanego z osiadaniem podłoża i ruchami termicznymi (skurcz/rozkurcz). Doskonale nadaje się do zróżnicowanych rodzajów gleb oraz przy zróżnicowanej wysokości działki budowlanej.
PROJEKT
Każdy projekt ma inne wymagania pod względem obciążenia, pojemności gleby i specyfikacji układu modułów EasyFootings®. Nasz zespół projektowy ma doświadczenie i wiedzę, aby pomóc klientom w projektowaniu jego fundamentów.  Wykonane na zamówienie akcesoria mogą być zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania specjalnych projektów, a także aranżacji fundamentów w celu uzyskania wymaganej nośności modułów. Po latach opracowywania systemu nasz zespół inżynierów ma ogromne doświadczenie w obliczaniu i projektowaniu szerokiej gamy projektów przy użyciu naszego systenu. EasyFootings® to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie.
INSTALACJA
Nasz system możesz zainstalować z łatwością sam lub zostanie zainstalowany przez nasze wyszkolone zespoły instalacyjne, które mogą instalować lub pomagać klientom w procesie instalacji EasyFootings®. Nasz system nie wymaga jakiegokolwiek sprzętu ciężkiego ani dźwigów. Ze względu na swoją charakterystykę techniczną, EasyFoodings® posiada niezrównane właściwości mechaniczne i antysejsmiczne. EasyFoodings pozwala na montaż i instalację w najprostszy możliwy sposób. W przypadku jakichkolwiek pytań w tej sprawie, prosimy o kontakt z naszym biurem.
POMOC
Jeśli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszych produktów lub chciałbyś uzyskać pomoc w trakcie całego procesu to - nasz zespół serwisowy jest do Twojej dyspozycji.
PRODUKCJA
EasyFootings® produkowany jest przez nas i jesteśmy właścicielem praw patentowych do niego.
GWARANCJA
10 lat gwarancji na korozję.

EasyFootings®:

 • W dobrych warunkach glebowych EasyFootings® przenosi obciążenie około 12 ton a na siły rozciągające/boczne 12 ton (EF-200).
 • Zaleca się przeprowadzenie testu modułu EasyFootings® na siłę wyrywającą – wskażemy podmiot świadczy taką usługę.
 • Materiał – stal nierdzewna konstrukcyjna 1.4301 wg norm PN-EN, EN, DIN lub stal czarna ocynkowana ogniowo.
 • Nie stosować w glebach plastycznych w tym w glinie.
 • Można stosować gdy poziom wód gruntowych jest wyższy niż długość mikropali ze stali nierdzewnej.
 • Wysoka efektywność kosztowa.
 • Nie ma potrzeby stosowania koparki lub ciężkiego sprzętu.
 • Ekspresowa instalacja – około 2 godzin na przykładowy domek 35 m2 powierzchni (1 osoba).
 • Mogą być stosowane zarówno do konstrukcji hal, wież jak i masztów.
 • Dodatkowe informacje dla inżynierów statyków lub architektów na życzenie.

cechy produktu
 • Bez wykopów, nie usuwa się ziemi
 • Brak specjalistycznego ciężkiego sprzętu
 • Każdy można zainstalować EasyFootings®
 • Zrównoważony i zielony. W razie potrzeby     można go usunąć
 • Znaczące przewagi w stosunku do rozwiązań betonowych     lub śrub gruntowych
 • Wiele modeli EasyFootings® (opatentowana konstrukcja) obsługuje każdą     konstrukcję
 • Duża nośność systemu mikropalowego
 • Szybka instalacja - mniej niż 10 minut na stopę. Natychmiastowa gotowość do użycia
 • Specjalistyczne rozwiązanie dla fundamentów dla różnych typów gruntów
 • Żywotność minimum 50 letnia - prawdopodobnie będzie miała 50-120 lat.
 • EasyFootings® ma wiele różnych elementów połączeniowych, które umożliwiają współpracę       i posadowienie różnych struktur obiektów budowlanych
 • Zespoły inżynierskie do projektowania fundamentów w oparciu o system EasyFootings®
Nawet coroczne powodzie nie są groźne dla domów posadowionych na EasyFootings®.
Zalety EASYFOOTINGS®
Budowanie z EasyFootings® ma wiele zalet. Oto główne korzyści:
Opłacalność
Budowa fundamentów odbywa się w optymalnych warunkach.
Krótki czas budowy, krótki czas montażu i rozwiązania gwarantujące jakość, ponieważ opierają się na konstrukcji przemysłowej przygotowanej w fabryce.
Krótki czas montażu
Brak czasu oczekiwania na budowie, gdzie różne grupy zawodowe muszą na siebie czekać. Cały sprzęt jest na miejscu i jest gotowy do instalacji.
Ekologia
Transport jest wydajny i szybki. Oznacza to ochronę środowiska zarówno na placu budowy, jak i na drogach.  Wymienne moduły EasyFootings® można zdemontować i ponownie zainstalować.
Mogą być łatwo dostosowane do nowych potrzeb.  EasyFootings wykorzystuje stal bardziej neutralna niż beton pod względem emisji dwutlenku węgla.
Kontrolowane, suchy i przewidywalny proces
Przemysłowa konstrukcja EasyFootings® wymaga lepszego planowania i przygotowania. Skutkuje to bardziej wydajną produkcją, unikając nieoczekiwanych kosztów. Konstrukcja odbywa się w hali w środowisku całkowicie chronionym przed warunkami atmosferycznymi.
Cele określone w specyfikacji muszą być zgodne. Jakość jest gwarantowana przez naszą własną produkcję i wieloletnie doświadczenie.
Łatwość komplementacji
Systematyka procesu produkcyjnego ułatwia „budowanie”.
Doświadczenie i wiedza specjalistyczna
Te same procesy są powtarzane wiele razy i praktykujący stają się ekspertami w tym, co robią.
Mniej błędów budowlanych
Praca w kontrolowanym środowisku fabrycznym oznacza, że ​​błędy produkcyjne lub uszkodzenia nigdy nie występują z powodu pogody.
Budownictwo przemysłowe
Konstrukcja przemysłowa nakłada bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące precyzji niż budowa na placu budowy. Stawiamy surowe wymagania tym, którzy wykonują pracę przed nami w procesie budowy.
Nie ma miejsca na niechlujstwo, a cele określone w specyfikacji muszą być spełnione. Wysoki poziom precyzji jest powtarzany w całym procesie od fabryki do placu budowy.

Usługi EasyFootings®:
   
Easyfootings® oferuje szeroki zakres usług skierowanych do osób fizycznych, architektów i inwestorów.
Niezależnie od tego, czy szukasz domu, który pasuje do Twojego sposobu rozumienia życia, czy też szukasz gospodarczego obiektu Easyfootings® oferuje usługę dostosowaną do Twoich potrzeb z zastosowaniem swoich produktów.
Zakres usług obejmuje:
 •  
  * Doradztwo projektowe   * Pomoc techniczną  *  Zarządzanie projektem
   
  Projekty
   
  Easyfootings® ma zespół współpracujących architektów, geodetów i inżynierów, którzy doradzą i napiszą projekty niezbędne do realizacji Twojego pomysłu.
   
  Pomoc techniczna
   
  Jeśli jest to Studio Architektoniczne lub Inżynieryjne, Easyfootings® oferuje doradztwo i usługi techniczne w celu realizacji Państwa projektu budowlanego.
   
  Zarządzanie projektem
   
  Easyfootings® oferuje również zarządzanie projektem od etapu koncepcji, realizacji prac, doradztwa w zakresie rozwiązań technicznych oraz idealnych konstruktorów i podwykonawców.
 • Rozumiemy, że praca jest procesem współpracy między różnymi agentami i technikami, którzy dążą do wspólnego celu.


FAQPrawa autorskie ® 2019 EasyFotings. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFotings® i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej naszej pisemnej zgody.


Wróć do spisu treści