KONTAKT - EasyFootings

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce za 2018
Przejdź do treści

KONTAKT
_____________
EasyFootings® to zespół entuzjastów różnych profili
i doświadczeń: inżynierskich, prawnych, przedsiębiorczości, marketingu, sprzedaży, komunikacji, zjednoczonych wokół tej samej pasji, tych samych ambicji tworzenia świetnego produktu. Wyobraź sobie, zaprojektuj i buduj ekologicznie nie ingerując
w środowisko, racjonalnie, zdrowo i dostępnie dla każdego.
Godziny dostępności:
 od godz. 8.00 do 18.00
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną pomoc
lub poradę.
E-mail: easyfootings@gmail.comKontakt

Dział Sprzedaży * Dział techniczny
kom.  (+48) 507 088 161

Czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat współpracy z nami? Chcielibyśmy przeprowadzić Cię przez możliwość uzyskania najnowocześniejszego, wysokiej jakości produktu EasyFootings®.  

EasyFootings®
72-420 Dziwnówek
ul. Kamieńska 11b


                   Skontaktuj się z nami
  • Czy masz działkę i szukasz atrakcyjnej alternatywy dla tradycyjnej budowy?
  • Czy jesteś zainteresowany pracą z systemami uprzemysłowionymi?
      Dajemy Ci wszystkie informacje niezbędne do pomyślnego przeprowadzenia projektu
  • Czy Twoi klienci szukają czegoś nowego i innowacyjnego? Razem z EasyFootings® możesz się zaprezentować na rynku po najbardziej innowacyjnej stronie.
  • Może pracujesz już w sektorze budowlanym i chcesz być w czołówce produkcji architektonicznej?  
  • Możesz współpracować z nami i uczestniczyć w naszej sieci partnerskiej.
                         Chętnie nawiążemy współpracę z:
Biurami projektowymi   *    Firmami budowlanymi   *    Osobami prywatnymi   *    Hurtowniami budowlanymi
JAKOŚĆ REALIZACJI ZALEŻY PRZEDE WSZYSTKIM OD JAKOŚCI PROJEKTOWANIA.

To klucz do powodzenia inwestycji, ale też do oszczędności - projektanci z biura projektowego współpracującego z nami w Tym Ci pomogą.
Zapewniamy optymalizację całego procesu projektowo-budowlanego.

EasyFootings® jest szczególnie zalecany do budownictwa pasywnego i energooszczędnego.
W przypadku fundamentów EasyFootings® eliminujemy wady dotychczasowych rozwiązań, które ujawniają się najczęściej po kilku latach których naprawa jest trudna, kosztowna i zwykle wiąże się z koniecznością remontu wilgotnych lub zagrzybionych ścian.


Na każdą Twoją potrzebę-rozwiązanie jesteśmy dla Ciebie dostępni i pomocni.
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

ZOSTAŃ AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM EASYFOOTINGS®!  
Dołącz do nas, abyśmy mogli wspólnie rozwijać nasze firmy. Zaprojektowany i opatentowany przez nas hybrydowy SYSTEM EasyFoodings® dystrybuowany jest na zasadach wyłączności na dany kraj/region. Jeśli chcesz być dystrybutorem marki EasyFootings® w danym kraju skontaktuj się z nami. Mamy też ofertę dla lokalnych dystrybutorów naszego systemu fundamentowania. Odważne i przyszłościowe podejście wymaga wizji i kreatywności w budownictwie. Inwestorom pomagamy spełniać ich marzenia dzięki zaawansowanym technologiom, aktywnej współpracy i sprawdzonym praktykom. Nasi prawnicy sporządzą umowę dystrybucji po uzgodnieniu między stronami warunków i po otrzymaniu niezbędnych dokumentów do realizacji umowy. Współpraca z nami wymaga Inwestycji w postaci: pojazdu, magazynu minimum kontenerowego oraz pracownika montażysty, środków na zakup partii startowej SYSTEMU Easyfootings®.
ZOBOWIĄZANIE DO PRYWATNOŚCI
Prywatność i poufność powierzonych nam informacji mają dla nas wysoki priorytet. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych i obowiązującego prawo w RP.
                              Strona jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.
 

Produkty Wysokiej Jakości
Doświadczony Zespół
Wyjątkowe Wsparcie
Jesteśmy przy naszych klientach
i produktach. Wszystkie produkty EasyFootings® są objete gwarancją, częściami zamiennymi i serwisem w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia.
Dzięki naszemu doświadczeniu branżowemu i fachowej wiedzy, wszystkie basze produkty są dokładnie badane, analizowane i testowane przed wejściem na rynek.
Produkty EasyFootings®
zapewniają naszym klientom lepszy sposób wykonania prac - szybciej, bezpieczniej i łatwiej, jednocześnie znacznie zwiększając wydajność, oszczędzając czas i wysiłek fizyczny!
Dział Sprzedaży
Dział techniczny
kom.  (+48) 507 088 161

 kliknij na aktywny link poniżej
EASYFOOTINGS® jest przygotowany na nadchodzącą przyszłość

Za 30 lat Polska będzie mieć o 30 % mniej siły roboczej - jak podaje w swoim raporcie Międzynarodowy Fundusz Walutowy.
Klauzula informacyjna RODO
 

TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORA
Administratorem danych jest EasyFootings, 72-420 Dziwnówek, ul. Kamieńska 11b.
 
DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA
Z administratorem danych można się̨ skontaktować poprzez adres email easyfootings@gmail.com lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 
CEL PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA
Pani / Pana dane osobowe będą̨ przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na zapytanie, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora.
 
ODBIORCY DANYCH
Pani / Pana dane osobowe mogą̨ być przekazywane dostawcom usług IT przetwarzającymi dane osobowe na zlecenie administratora, dostawcy usług kurierskich, pocztowych i przewozowych oraz innym podmiotom uczestniczącym w realizacji zlecenia lub upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 
OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH
Pani / Pana dane osobowe będą̨ przetwarzane przez administratora przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie. W oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres do 6 miesięcy.
 
PRAWA PODMIOTÓW DANYCH
Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Przysługuje Pani / Panu również prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych w przypadkach określonych w art. 18 Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych.
 
PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO
Przysługuje Pani / Panu również̇ prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się̨ ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. W Polsce organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 
INFORMACJA O DOWOLNOŚCI LUB OBOWIĄZKU PODANIA DANYCH
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji zapytania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
Prawa autorskie ® 2019 EasyFotings. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFotings® i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej naszej pisemnej zgody.


Wróć do spisu treści