FAQ - EasyFootings

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018'
Jedna z trzech najbardziej innowacyjnych firm na świecie
w branży materiałów budowlanych - 2020'
(Design protected - Patent applied)
Przejdź do treści
FAQ
                                                                     EasyFootings®:
zredukuje o 75 proc. ilość etatów w firmach budowlanych zajmujących się fundamentowaniem i o tyleż podniosą im wydajność.  

PROJEKT
Każdy projekt ma inne wymagania pod względem obciążenia, pojemności gleby i specyfikacji układu modułów EasyFootings®. Nasz zespół projektowy ma doświadczenie i wiedzę, aby pomóc klientom w projektowaniu jego fundamentów.  Wykonane na zamówienie akcesoria mogą być zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania specjalnych projektów, a także aranżacji fundamentów w celu uzyskania wymaganej nośności modułów. Po latach opracowywania systemu nasz zespół inżynierów ma ogromne doświadczenie w obliczaniu i projektowaniu szerokiej gamy projektów przy użyciu naszego systenu. EasyFootings® to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie.

INSTALACJA
Nasz system możesz zainstalować z łatwością sam lub zostanie zainstalowany przez nasze wyszkolone zespoły instalacyjne, które mogą instalować lub pomagać klientom w procesie instalacji EasyFootings®. Nasz system nie wymaga jakiegokolwiek sprzętu ciężkiego ani dźwigów. Ze względu na swoją charakterystykę techniczną, EasyFoodings® posiada niezrównane właściwości mechaniczne i antysejsmiczne. EasyFoodings pozwala na montaż i instalację w najprostszy możliwy sposób. W przypadku jakichkolwiek pytań w tej sprawie, prosimy o kontakt z naszym biurem.

POMOC
Jeśli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszych produktów lub chciałbyś uzyskać pomoc w trakcie całego procesu to - nasz zespół serwisowy jest do Twojej dyspozycji.

PRODUKCJA
EasyFootings® produkowany jest przez nas i jesteśmy właścicielem praw patentowych do niego.

GWARANCJA
Innowacyjna koncepcja płyty betonowej wylewanej na EasyFootings®
Przy średnim czasie instalacji wynoszącym około 15 minut na jeden moduł, zastosowanie EasyFootings® zapewnia solidną podstawę do wylewania płyty betonowej. Efektem jest skrócenie czasu jej budowy. Skutecznie eliminując prace ziemne i wpływ reaktywnych problemów z gruntem podczas budowy. Płyta betonowa jest wylewana na naszych modułach co powoduje, że grunt nie dociska do płyty i nie występuje ryzyko wysadzenia jej podczas niskich temperatur zimą ani jej zawilgocenia wodami opadowymi. Nasz innowacyjny system EasyFootings® dla hybrydowych płyt betonowych swobodnie opierających się na naszych modułach służy posadawianiu domów i obiektów komercyjnych. Jest to ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych fundamentów betonowych. EasyFootings® zmniejsza ryzyko pękania betonu związanego z osiadaniem podłoża i ruchami termicznymi (skurcz/rozkurcz). Doskonale nadaje się do zróżnicowanych rodzajów gleb oraz przy zróżnicowanej wysokości działki budowlanej.
Cechy produktu
 • Bez wykopów, nie usuwa się ziemi
 • Brak specjalistycznego ciężkiego sprzętu
 • Każdy można zainstalować EasyFootings®
 • Zrównoważony i zielony. W razie potrzeby      można go usunąć
 • Znaczące przewagi w stosunku do rozwiązań betonowych      lub śrub gruntowych
 • Wiele modeli EasyFootings® (opatentowana konstrukcja) obsługuje każdą konstrukcję
 • Duża nośność systemu mikropalowego
 • Szybka instalacja - mniej niż 10 minut na stopę. Natychmiastowa gotowość do użycia
 • Specjalistyczne rozwiązanie dla fundamentów dla różnych typów gruntów
 • Żywotność minimum 50 letnia - prawdopodobnie będzie miała 50-120 lat.
 • EasyFootings® ma wiele różnych elementów połączeniowych, które umożliwiają współpracę i posadowienie różnych struktur obiektów budowlanych
 • Zespoły inżynierskie do projektowania fundamentów w oparciu o system EasyFootings®


FAQul. Kamieńska 11 b
72-420 Dziwnówek - PL
kom. 507 088 161
easyfootings@gmail.com
EASYFOOTINGS
Prawa autorskie EasyFootings®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings®
i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej pisemnej naszej zgody.
Godziny dostępności:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 -18.00
Skontaktuj się z nami,
po pomoc lub radę.
Dział sprzedaży:
kom. 507 088 161

Dział techniczny:
kom. 507 088161
Wróć do spisu treści