Dostawa - EasyFootings

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018'
Jedna z trzech najbardziej innowacyjnych firm na świecie
w branży materiałów budowlanych - 2020'
(Design protected - Patent applied)
Przejdź do treści
                    Dostawa
Warunki dostawy
Międzynarodowe Reguły Handlu (Incoterms) określają prawa i obowiązki stron w ramach umowy zakupu i sprzedaży towarów. Incoterms zostały stworzone w Paryżu przez Międzynarodową Izbę Handlową. Międzynarodowe Reguły Handlu składają się z 13 klauzul: 6 dotyczy transportu morskiego,
a 7 pozostałych – innych typów transportu. Transway Sp z o.o. nie zajmuje się transportem morskim, dlatego też do naszej działalności odnosi się tylko 7 pozostałych postanowień.
EXW - Od zakładu
Określone miejsce załadunku, stosowane do wszystkich typów transportu, sprzedawca oddaje towar do dyspozycji kupującego na swoim lub innym terenie. Sprzedawca nie jest odpowiedzialny za załadunek lub odprawę celną na warunkach eksportowych. Kupujący ponosi wszelkie ryzyko oraz koszty związane lub wynikające z załadunku towaru w miejscu określonym przez sprzedającego.

DAP - Dostarczone do miejsca
Uznaje się, że sprzedawca dostarczył ładunek, jeśli towar został udostępniony kupującemu do rozładunku ze środka transportu, którym został on przetransportowany do określonego miejsca. Sprzedawca ponosi wszelkie ryzyko związane z dostawą towaru do tego miejsca. DAP to nowa klauzula dostawy, która została stworzona w celu zastąpienia trzech innych klauzul na ten temat (mianowicie DAF, DES, DDU) zawartych w poprzedniej wersji Incoterms z 2000 roku.

Wysyłka/Dostawa:
- Za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD/DHL (koszt dla paczek do 10kg 15PLN, powyżej + 10PLN pobranie)
- InPost Paczkomat (10kg) 10 PLN
- Towar do 50kg (paczka) 80 PLN
- Paleta do 150kg 200 PLN
Masz pytania?
ul. Kamieńska 11 b
72-420 Dziwnówek - PL
kom. 507 088 161
easyfootings@gmail.com
EASYFOOTINGS
Prawa autorskie EasyFootings®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings®
i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej pisemnej naszej zgody.
Godziny dostępności:
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 -18.00
Skontaktuj się z nami,
po pomoc lub radę.
Dział sprzedaży:
kom. 507 088 161

Dział techniczny:
kom. 507 088161
Wróć do spisu treści